İade & Değişim Koşulları
 

  • ANTARESS mağazamızdan satın almış olduğunuz ürünler için 7 gün içerisinde iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.
  • İade ve Değişim için satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması gereklidir
  • Satın almış olduğunuz ürünlerin güvenlik etiketi çıkarılmamış olmalıdır
  • Ürünün hasar görmemesi ve size iletildiği şekilde geri gönderilmesi önemlidir
  • Ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması koku,leke,yırtılma vs. gibi durumlara maruz kalmaması gerekmektedir.
  • İade olarak gönderilen ürünler ANTARESS iade departmanı tarafından detaylı olarak incelenecektir.
İade&  Değişim süreci için 05075872448 whatsapp değişim birimimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ürünü neden iade veya değiştirmek istediğinize dair bir not yazmanızı rica ederiz.(ör. büyük/küçük geldi) Sipariş formunun üzerine not alabilirsiniz. Değişimi veya iadesi yapılacak ürünle birlikte kargo paketinizde bulunan fatura ile gönderilmelidir. Ürün bize ulaştıktan sonra aynı veya başka bir ürün ile değişim yapabilirsiniz. Ürün bize ulaşmadan sipariş veya ürün ayrımı yapılmamaktadır. İade & Değişim kargonuz bize ulaştığında Kargo Şirketi'nden size sms gelecektir. Kargonuz tarafımıza ulaştığında, iletişimi geçmeniz gerekmektedir. Kargonuz bize ulaştıktan sonra değişim veya iade yapılmaktadır. Sipariş teslim tarihinden 7 günden sonra Değişim & İade yapılmamaktadır. İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDE, AKSESUARLARDA, MAYO ve İÇ GİYİM'de Değişim & İade yapılmamaktadır. Kapıda ödemelere iade yoktur. Online ödemelerde iade ve değişim mevcuttur.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR